Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Lagje te Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 27 herë
 

Jepet banesa me qera Ne Lagjen E spitalit te Restaurant Lloriano
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Depo
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit