Banesë me qira
200.00 €

  • Lagje te Spitalit , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Është shikuar 422 herë
 

Banesë me qira në lagjen e Spitalit, perballe banesave te " Berisha Group ". Banesa eshte e re e mobiluar e gjitha me mobile te reja dhe te kualitetit te larte. Nje lagje e qete dhe komode per te banuar.
Kati:6-te ( lift funksional )
Sipërfaqe: 63m
Çmimi I qirasë: 200 €
Renditja:
◘Sallon me kuzhinë
◘Dhomë gjumi
◘Banjo
◘Ballkon
◘Korridor

Për informata shtese na kontaktoni ne numrin e telefonit:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit