Banesë me qira
350.00 €

  • Banes me qira në rrugen B, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Është shikuar 60 herë
 

▪️ me 85m2, kati 6-t, me lift, me sistem te ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️banjo,
▪️shpajz,
▪️ballkon dhe
▪️parkingu, Çmimi me parking 400

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit