Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në L.e Spitalit, Tregu Ditor, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 4 herë
 

---lirohet me 01.shkurt

▪️te Pozhegu, rruga muharrem fejza , me 75m2 kati 7, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit