Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
280.00 €

  • , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 17 herë
 

Banes me Qira , Sallon , dy Doma gjumi , te Mati 1 , 50 metra nga Viva Fresh
280 € muj , tlf : 045823902

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit

-->