Banesë me qira
350.00 €

  • prishtina e re , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 17.08.2023
Është shikuar 38 herë
 

Lëshojmë me #QERA Banesa te Prishtina ????

Kati 6| 86m2

Renditje

1 dhome me kuzhinë

2 dhome gjum

1 banjo

1 shpajz

Pershkrimi rreth prones:

Banesa është me lokacion te Prishtina e re gjindet te kompleksi banesor Rroni Premium ndertus Ariani Company .Është e mobiluar me te gjitha mobilet e reja.

Për më shumë detaje dhe informacion na kontaktoni ne numrin
+38345994998│whatsapp│viber│
[email protected]
Premier Group

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re