Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë Zyre me qira te Prishtina e Re ????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 25.08.2023
Është shikuar 14 herë
 

Banesë Zyre me qira te Prishtina e Re ????
▪ Çmimi: 270€
▪ Rruga Elbasani, në kompleksin e ACG Group, banesa ka 91 m2 gjendet në katin e 6, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, ka kushte shumë të mira banimi apo pune, është e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪ Dhomë e dites me kuzhinë
▪ 2 Dhoma të gjumit,
▪ Banjo,
▪ Wc
▪ Ballkon.
▪ Garazh.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re