Banesë me qira
500.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen Prishtina e Re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 29.08.2023
Është shikuar 21 herë
 

▪️Në kompleksin Berisha Group, me 80m2, kati 6 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumit,
▪️2 Banjo
▪️Ballkon, dhe
▪️Garazh.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re