Banesë me qira
650.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 05.09.2023
Është shikuar 5 herë
 

Lëshohet banesa luksoze me Qera tek Prishtina
e Re, me sipërfaqe 121m2, komplet e mobiluar në mënyrë moderne, e sapo mobiluar dhe e pa banuar më parë, banesa posedon:

• Sallon

• Kuzhinë

• 2 Dhoma Gjumi

• Banjo

• Depo

• Terasë të madhe

ÇMIMI: 650€ + deposit (i negociueshëm)

Për më shumë info:

???? 043 88 70 70 (Viber) + (Whatsapp)

???? 043 55 61 56 (Viber) + (Whatsapp)

???? www.luxury-rks.com

???? [email protected]

????Prishtinë 100000

Home is where your story begins!

LUXURY REAL ESTATE

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re