Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira tek Prishtina e re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 11.09.2023
Është shikuar 14 herë
 

Banesë me qira tek Prishtina e re????
▪️Çmimi: 350€????
▪️Mbrapa Qkuk-s, rruga Elbasani, në kompleksin e ACG Group, banesa ka 90m2 gjendet në katin e me lift, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, ka kushte shumë të mira banimi, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit
▪️Banjo,
▪️Depo,
▪️Ballkon,
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re