Banesë me qira
280.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023
Është shikuar 82 herë
 

Leshohet banesa me qira ne prishtin mbrapa spitalit te prishtines ne lagjen prishtina e re ma saksisht siper restaurantit kastel banesa ndodhet ne katin e 3 me lift dhe posedon
* sallon
*kuzhin
* 1 dhom te gjumit
* banjo
* ballkon
Qmimi 280 euro + depozit banesa osht e re e pa banuar me par
Numri kontaktues 044422275 & +38344422275

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re