Banesë me qira
320.00 €

  • Banesë me qira tek Prishtina e re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 54 herë
 

Banesë me qira tek Prishtina e re????
▪️Çmimi: 320€????
▪️Mbrapa Qkuk-s, rruga Elbasani, në kompleksin e ACG Group, banesa ka 69 m2 gjendet në katin e 6 me lift, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, ka kushte shumë të mira banimi, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhom e gjumit
▪️Banjo,
▪️Ballkon dhe
▪️Garazh.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re