Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira tek Prishtina e Re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 15 herë
 

▪️Objekti Linda Premium, me 70m² kati 3 me lift, sistemi SMART Home, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re