Banesë me qira
700.00 €

  • Banesë Duplex me qira Prishtina e Re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

▪️Objekti Linda Premium, me 154m², kati 1 me lift funksional. sistemi SMART Home, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte të mira banimi është e pa mobiluar si dhe ka këtë renditje:
kati 1
▪️ Dhomë e dites,
▪️ Dhome e gjumit,
▪️ ballkon dhe
▪️ banjo.
kati 2
▪️ Dhomë e dites e madhe,
▪️ 2 Dhoma gjumi
▪️ Depo,
▪️ 2 Banjo.
▪️ Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re