Banesë me qira
650.00 €

  • prishtina ere, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 10 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Prishtina e Re

– ID:1888
– Lokacioni:Prishtina e re, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:121m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 650€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Prishtina e Re, në objektin Hill Residence. Banesa është tërësisht e mobiluar me një stil modern dhe gjendet në një pozitë shumë të volitshme, me orientim në lindje-jug dhe perëndim, me një pamje të mahnitshme, e ndriqueshme dhe shumë e qetë. Ndër karakteristikat e ndërtimit të banesës janë:
• Parketi i llojit bung
• Sanitaria e banjove me cilësi të lartë
• 2 Ashensorë dhe koridore të gjëra
• Dyer kundër zjarrit
• Interfon
• Ujë 24 orë
• Sistemi I ngrohjes nën dysheme
• Klimatizim me paisjet Air Purifier anti virusal
• E sapo mobiluar dhe ende e pabanuar deri më tani.
• Ballkon prej 16 m² me pamje nga Prishtina .

Banesa ka kete renditje:

* 1 Dhomë dite
* 2 Dhoma gjumi
* 1 Kuzhinë me tryezari
* 1 Banjo
* 1 Ballkon
* 1 Depo

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re