Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 10 herë
 

▪️Mbrapa Qkuk, ne kompleksin Berisha Group, me 80m2 kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo dhe
▪️Ballkon.
+ garazha per veture
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit