Banesë me qira
330.00 €

  • lagjia e spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 61 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e spitalit, rr.Muharrem Fejza

– ID:1931
– Lokacioni: rr.Muharrem Fejza Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????1
– Siperfaqe:85m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 330€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e spitalit, rr.Muharrem Fejza ne Prishtine, afe Super Viva 1, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, nxemje qendrore me termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit