Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 34 herë
 

Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????
▪️Çmimi: 270€????
▪️Në Rrugën Muharrem Fejza, nënrruga Ahmet Korenica, me 55m2, kati përdhesë, me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit