Banesë me qira
490.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishtë????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 106 herë
 

▪️mbrapa ProCrediti, me 80m2, kati 5, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

▪️Dhoma e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma te gjumit,
▪️Shpajz
▪️banjo dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte