Banesë me qira
490.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishtë????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 107 herë
 

Banesë me qira në Lakrishtë????
▪️Çmimi 490€????
▪️mbrapa ProCrediti, me 80m2, kati 5, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje
▪️Dhoma e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma te gjumit,
▪️Shpajz
▪️banjo dhe
▪️Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte