Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Bulevardi Bill Klinton, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Ndryshuar me 01.10.2019
Është shikuar 375 herë
 

Ofrohet për qira banesë 65m² në Lakrishtë

65m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në Lakrishtë, është ndërtim i vjetër, kati i tetë (8) i banimit.

Hapësira prej 65m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë të ndarë, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone.


Banesa është e renovuar dhe e mobiluar komplet.

Objekti posedon dy ashensorë funksional, gjithashtu ngrohje qëndrore nga Termokos.

Çmimi: 250€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #qender #lakrishte

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte