Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Ndryshuar me 02.12.2019
Është shikuar 58 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Lakrishte, kompleksi Tregtia, banesa eshte e re, e mobiluar ne teresi, moderne, e pabanuar me pare, 80m2.

Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 350 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
+383 45 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte