Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 88 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Lakrishte. Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim , gjendet ne katin e 6-te, me lift funksional. Ka ngrohje qendrore me Termokos, dhe siperfaqe prej: 60m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine * dhome gjumi * banjo * 2 ballkona * korridor.
Çmimi: 250 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte