Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 90 herë
 

▪️me 84m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites
▪️kuzhine,
▪️3 dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte