Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Objekti Beni-Dona , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 55 herë
 

Leshohet banese me qira ne Lakrishte, Objekti Beni-Dona

Siperfaqja 80m2
Kati 11 me lift


Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 300€
E-3565

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte