Banesë me qira
200.00 €

  • , Makovc, Prishtinë
Publikuar me 14.08.2023
Është shikuar 123 herë
 

leshohet banesa me qira ne fushkosov ne bresje banesa gjendet prane shkolles daut bogujevci banesa ndodhet ne katin e 5 me lift dhe posedon
* sallon
* kuzhin
* 1 dhom te gjumit
* banjo
* ballkon
* shpajz
Qmimi 200 euro + depozit banesa lirohet me daten 01 shtator
Numri kontaktues 044422275 & +38344422275

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Makovc