Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Mbrapa Maxit 24 or ne Rrugen B , Mati, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 40 herë
 

Shiten Banesat Mbrapa Maxit 24 or ne Rrugen B me Metrazha 104 metra dhe 3 banesa ka 62.4 meter katror dhe 38 metra katror Gasonjerk .Per info tjera ne nr 045 876 940 Viber +386 43 928 168 .

Shiten Nga Agjencioni Prona Group .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati