Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Mati 1 , Mati, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 38 herë
 

Shitet Banesa me siperfaqe 108m2 ne katin e 5 ne Rrugen Muharrem Fejza tek kompleksi Art Construction.
Banesa posedon :
1 qendrim ditore,
3 dhoma gjumi ,
2 banjo.
Banesa eshte me pranim teknik dhe posedon fleten poseduese si dhe mund te perkthehet ne kadaster.

Cmimi 800 euro metra .
Shitet Nga Agjencioni Prona Group .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati