Banesa në shitje
740.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 94 herë
 

Shitet banesa afër shkollës Pavarësia, Mati 1 objekti Vëllezërit Asllani.
Gjendet në katin e 4-të me lift dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Banesa është e pamobiluar përvec kuzhinës.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:740 euro për m2
S232

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati