Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesa në shitje
86500.00 €

  • Rruga C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 22.07.2020
Është shikuar 38 herë
 

Super Banese ( Penthouse ) ne shitje te Rruga C, ndertim i kompanise Tregtia. Banesa eshte komplet e mobiluar, supermoderne, mobile te cilesise se larte. Shitet e mobiluar me pamje nga rruga kryesore.
Çmimi I qirase: 86 500 €
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*2 Dhoma gjumi
*Banjo
*Depo
*Ballkon
*Nje terase te hapur
*Korridor

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->