Banesa në shitje
76000.00 €

  • Adresa: Banesë në shitje në Rrugen C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Është shikuar 22 herë
 

▪️Mbrapa Maxi 24h, ndertim nga Alb vizion, me 83.9m2, kati 7 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine
▪️2 dhome te gjumit
▪️2 banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati