Banesë me qira
200.00 €

  • mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.05.2022
Është shikuar 41 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza te Frizer Toni ose perball Frutarise.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhine.
Dhome gjumi dopio.
Banjo.
Teras.
Kati i 6 me lift.

Qmimi:200 euro

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati