Banesë me qira
300.00 €

  • mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.05.2022
Është shikuar 15 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza te shkolla fillore Pavarsia.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo dy.
Teras.
Kati i 3 me lift.

Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati