Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 03.12.2018
Është shikuar 29 herë
 

Banesë me qira 80m2
Lagjja Mat rr B , Te Viva Fresh Store
E pamobiluar Kati -V- me ashensor
Ngrohja qendrore me Termkos
Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, shpajz
Çmimi 300 euro ( i panegociushem)
Shifra L-1515
Tel dhe Viber: +383 49 399 600

Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati