Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Viva Fresh Store, Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 119 herë
 

Banesë me qira 60 m2
Lagjja Mat rr B , Te Viva Fresh Store
E pa banuar me pare Kati -l- me ashensor
me Komode dhe TV Plazma 32'
Ngrohja qendrore me Termkos
Sallon, kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 banjo, ballkon,
Çmimi 250 euro ( i panegociushem)
Shifra I-1515
Tel dhe Viber: +383 49 399 600

Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati