Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 316 herë
 

Banes me qira ne Mati 1
Banesa gjendet te shkolla fillore "PAVARSIA", dhe posedon:
Nje dhom gjumi,
Sallon me kuzhin,
Banjo,
Ballkon.

Çmimi: 200€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati