Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 60 herë
 

Banes me qira ne Mati 1 Cima Construction
Banesa gjendet ne katin e III, dhe posedon:
Dy dhoma gjumi,
Sallon me kuzhin,
Banjo,
Ballkon.
Banesa eshte e re dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme, posedon edhe TV.

Çmimi: 400€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati