Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: te Viva Fresh store ne Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 39 herë
 

Lëshohet Banesa me Qira ne Mati 1 te Rrethi ku o Viva Fresh Store .Banesa gjindet afer Viva freshit te Restoran Loriano .Banesa ka Sallon kuzhinë 2 dhoma gjumi banjo ballkon.
Banesa esht ne katin e 3 dhe nuk ka Lift deri ne mujin Prill . Per info tjera ne nr 045 876 940 Viber +386 43 928 168.
Qmimi 350 euro .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati