Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: RRUGA C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 217 herë
 

Leshohet banesa me qira per AFAT TE SHKURT, banesa gjendet te Rruga C, ndertim i Kawa-se, objekti Hyjnesha. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa eshte ndertim i ri.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: Sipas marreveshjes + Depozit
A243

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati