Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Rruga C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 19.12.2018
Është shikuar 125 herë
 

Banesë me qira 60 m2 neto Kati -V-
Lagjja Mat, Rruga C
Ngrohja qendrore
Kuzhinë me sallon dhe 2 dhomë gjumi, banjo, ballkon
Çmimi 220 euro
Shifra e-1125
Tel dhe Viber: +383 49 399 600
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati