Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rruga , Mati, Prishtinë
Publikuar me 10.01.2019
Ndryshuar me 05.04.2019
Është shikuar 107 herë
 

Ofrohet për qira banesë 59m² në lagjen Mati 1

59m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, rruga Ndue Përlleshi (në afërsi të rrugës B dhe C).

Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 59m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Çmimi: 200€

Kontakti:
+386 49 705 904
+383 44 705 904

Facebook: https://web.facebook.com/primmogroup

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati