Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 275 herë
 

Leshohet banesa me Qira te Mati 1. Banesa ka 78 m2 dhe eshte e pa mobiluar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 150 Euro
A502

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati