Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: RRUGA C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 71 herë
 

Leshohet banesa me Qira te rruga C. Banesa ka 80 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
A498

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati