Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: RREUGA B, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 120 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga B mbi Del Posto. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te.
Banesa leshohet maksimumi deri me 01.09.2019

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 230 Euro
A480

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati