Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Chelsea point, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 88 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit afer me chelsea point
Kati i IV-te
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 250euro

E-1795
Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati