Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Mat????, Mati, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 12 herë
 

▪️Rruga Ndue Përlleshi, me 58m2, kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati