Banesë me qira
200.00 €

  • Banese me qira , Mati, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 33 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 afer rruges B banesat e Blinit.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte.

Qmimi:200 euro
PEr me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati