Banesë me qira
350.00 €

  • Banese me qira , Mati, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 6 herë
 

Banese me qira ne lagjen Mati 1 rruga Ndue Perlleshi.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte.

Qmimi:350 euro
Per me shum informata:
+383 44 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati