Banesë me qira
250.00 €

  • Rruga c, Mati, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 29 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 - Prishtine rruga Muharrem Fejza banesat e Princeshes.

Banesa esht ne pozicion shum te mire ka hyrje dalje permes rruges C dhe Muharrem Fejza.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhine.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 5 me lift funksional.

Qmimi:250 euro

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati