Banesë me qira
250.00 €

  • Banese me qira , Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 46 herë
 

Banese me qira ne lagjen MAti 1 rruga Muharrem Fejza afer Arabica sallon.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 6 me lift.

Qmimi:250 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsapp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati